Informacje zawarte na stronie są nieaktualne!
Serwis posiada treści nieaktualizowane od 2009 roku!

Zespół Angel

Typ muzyki: Rock
Rok powstania: 2003
Email: angelrock@o2.pl
Strona www: www.angel.org.pl
Historia:

Rok 2003 to powrót Przemka Ratowskiego do kraju po 10 latach pobytu za granicą. Jak tylko wrócił rozpoczął odwiedziny starych znajomych między innymi Grzegorza Fedora, Artura Olszańskiego, Spotkanie zaowocowało planem stworzenia zespołu.

Etap poszukiwania wokalisty wśród wielu panów i pań był bardzo trudnym okresem, ponieważ nikt nie potrafił się odnaleźć w tym nurcie muzycznym do momentu przybycia Mateusza Buśko który z zainteresowaniem podszedł do projektu. Zespół docierał się powolutku z perkusistą Grzegorzem Jaroszem.

Następnym etapem było dołączenie po koleżeńsku Pawła Szewczyka grającego na instrumentach klawiszowych. Kolejne lata prób i wyrzeczeń całego składu potoczyły się następująco, zmienił się perkusista na Roberta Drewniaka lecz trudy życia codziennego pozwoliły przetrwać tylko najlepszym. W ostateczności z zespołu odszedł klawiszowiec Paweł, perkusista Robert, i Basista Artur. Gdy już wszystko wydawało się przeszłością po miesięcznych poszukiwaniach dokopano się do zdolnego perkusisty z Jarosławia Waldemara Wiatera i młodego basisty Dominika Nieradki. Zespół odżył na nowo !!!. z biegiem czasu zespół wzbogacił się również o instrumenty klawiszowe nad którymi zapanował Bernard Augustynowicz.


Członkowie:

Grzegorz Fedor (GREGOR) - wioślarz gitara
Przemek Ratowski (REMIK) - sternik gitara
Mateusz Buśko (BOCIAN) - wokale i teksty
Waldemar Wiater (WIWALDI)- instrumenty perkusyjne
Dominik Nieradka (DOMEL) - gitara bassowa
Bernard Augustynowicz (BENY) - instrumenty klawiszowe
Zespół Angel zJarosławia
Zespół Angel zJarosławia

Copyright © by imprezy.jaroslaw24.pl 2007 - 2009 Jarosław. All rights reserved.