Informacje zawarte na stronie są nieaktualne!
Serwis posiada treści nieaktualizowane od 2009 roku!

Regulamin

1. Pisanie komentarzy, dodawanie imprez, miejsc oraz zespołów wymaga założenie konta. Login podany przy rejestracji może zawierać pseudonim lub imię i nazwisko. Użytkownik może usunąć konto w dowolnej chwili. W tym przypadku prosimy o kontakt.

2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja serwisu imprezy.jaroslaw24.pl nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników i zastrzega sobie prawo do własnego zdania.

3. Publikacja tekstu lub zdjęć w serwisie imprezy.jaroslaw24.pl nie oznacza utraty praw autorskich.

4. Redakcja serwisu imprezy.jaroslaw24.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza lub zdjęcia bez podania przyczyny.

5. Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na stronach serwisu są zastrzeżone na rzecz serwisu imprezy.jaroslaw24.pl bądź osób uprawnionych. Żadna część tego serwisu nie może być powielana i rozpowszechniana bez zgody redakcji.

6. Serwis imprezy.jaroslaw24.pl zastrzega sobie prawo do kasowania wypowiedzi potocznie uznanych za niecenzuralne, obraźliwe, propagujące przemoc, nienawiść rasową lub wyznaniową oraz treści reklamowych zamieszczanych bez zgody redakcji.

7. Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez Użytkownika z serwisu imprezy.jaroslaw24.pl w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

8. Serwis imprezy.jaroslaw24.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach WWW (bądź innych miejsach w Internecie), do których odnośniki znajdują się w nadsyłanych artykułach oraz komentarzach użytkowników serwisu imprezy.jaroslaw24.pl.

9. Serwis imprezy.jaroslaw24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w repertuarze, cenach biletów i innych informacjach opisywanych w serwisie.

10. Serwis imprezy.jaroslaw24.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany staja sie obowiązujące w momencie ich obublikowania w serwisie.

11. Wszystkie osoby sfotografowane maja prawo do usunięcia swojego zdjęcia w przypadku gdy nie spełnia ono ich oczekiwań estetycznych.

12. FORUM nie jest integralną częścią serwisu imprezy.jaroslaw24.pl

Korzystanie z serwisu imprezy.jaroslaw24.pl oznacza akceptację regulaminu.
Copyright © by imprezy.jaroslaw24.pl 2007 - 2009 Jarosław. All rights reserved.