Informacje zawarte na stronie są nieaktualne!
Serwis posiada treści nieaktualizowane od 2009 roku!

Asticus

Adres:
ul. Rynek 25
37 - 500 Jarosław

Telefon:
(0-16) 623-13-44

www.hotelasticus.pl
Pokoje:

Kamienica Asticus posiada 12 komfortowych pokoi. Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych w wariancie luksusowym lub 24 miejsca noclegowe w wariancie rozszerzonym.

Przytulne wnętrza pokoi wyposażone są w nowoczesne meble, telewizor oraz multimedialne bezprzewodowe łącze internetowe. W każdym pokoju znajduje się standardowo łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje rozmieszczone są na dwóch piętrach budynku a z okien niektórych pokoi można podziwiać widok na piękny zabytkowy Rynek

Restauracja:

Restauracja Asticus zaprasza Państwa na wspólne spotkania. Wyjątkowe wnętrze, ciepły klimat oraz miła obsługa to idealne warunki do długich spotkań a także krótkich pogawędek przy aromatycznej kawie.

W menu restauracji znajdą Państwo dania kuchni polskiej, które zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Nasza karta dań jest również bogata w napoje, desery oraz wyborne alkohole i wina z różnych stron świata.

Dzięki położeniu w centrum miasta nasza restauracja jest idealnym miejscem do zorganizowania różnego rodzaju imprez tj, przyjęcia weselne, komunie, bankiety, spotkania klasowe i inne. Na każde organizowane przez nas przyjęcie opracowujemy indywidualny zestaw potraw, dostosowując menu do potrzeb klienta i charakteru spotkania.

Doskonała kuchnia, dyskrecja oraz miła atmosfera sprawią, że przyjęcie zorganizowane w naszej restauracji pozostanie miłym niezapomnianym wydarzeniem.

Copyright © by imprezy.jaroslaw24.pl 2007 - 2009 Jarosław. All rights reserved.